Garaj Kapısı Sistemleri  Ankara

Garaj Kapısı Sistemleri

Estetik görünüm, güvenlik ihtiyacı ve yoğun kullanım gereksinimi duyulan konut, mesken ve iş yerleri garajlarında kullanılabilirler. Otomatik kapanma özelliğine sahip kapılar güvenlik ihtiyacının tam olarak karşılanmasını sağlar. Opsiyonel olarak pnomatik sistemi ile kapı altında unutulan cisimlerinde korunması sağlanabilir. Sızdırmazlık contası, fitiller ve panel içerisindeki poliüretan dolgu sayesinde ısı ve ses izolasyonu sağlar. Garaj önünde ve içinde yer kaybı oluşturmaksızın tüm garajınızı uygun bir şekilde kullanmanızı sağlar. Hemen her türlü garaj girişine uygulanabildiği için gerek ilk yapım aşamasında gerekse sonrasında kullanım rahatlığı sunar.

Garaj kapıları kaplamalı ve talep edilen ral rengine boyalı olarak imal edilerek modern görüntüsü ile günümüz mimarisine uyum sağlamaktadır. Göbekli, düz vb. panel çeşitlerine sahip seksiyonel kapılar ile cephenizdeki estetik görünümü tamamlayabilirisiniz.

Garaj kapısı sistemleri ;  fotosel sistemi ile araç ve cisim geçişlerinde çarpmalara karşı güvenlik sağlar. Otomatik fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle insan ve araç giriş çıkış sirkülasyonu yoğun olan işletme ve konutlarda özellikle tercih edilen mekanizmaların başında gelmektedir. Aynı zamanda toz ve rüzgar girişini kontrollü bir şekilde ikiye böldüğü için ortamda ısı tasarrufu da sağlamaktadır. Her türlü genişlik ve yükseklikteki her projeye kolaylıkla uygulanabilir niteliklere sahip olması sıklıkla tercih sebebidir.

Standart olarak uzaktan kumanda sistemi, Uzaktan kumanda ile garaja! Çünkü daha konforlu ve güvenlidir Aracınızdan, oturarak garaj kapınızı televizyonunuzu kullandığınız kadar rahatlıkla kumanda ediyorsunuz. Sadece tek bir düğme hareketi ve tüm kötü hava koşullarından korunmuş olarak garajınıza giriyorsunuz. Karanlıkta direkt olarak garaja girmek de bir güvenlik unsurudur. Plaka okuma sistemleri, Aracınızın ön veya arka plakasını tanımaya yarayan bu teknolojik görüntü işleme sistemi, Güvenliği en üst düzeyde tutmak için tercih edilen sistemlerden biridir. Güvenliği en üst seviyede tutmaya yardımcı olacak teknolojiler arasında Metal kütle dedektörü, kartlı ve şifleri geçiş sistemleri, etiket okuma sistemleri ve buton ile sistem opsiyonel olarak kontrol imkanı sağlanmaktadır.

Alen Kapı Çözümleri birbirinden farklı bir otomatik garaj kapısı tasarımları ile konutunuzun görüntüsüne en uygun tasarımı, görsellik ile birleştirerek sizlere güven ve estetiği sunuyoruz.

Otomatik garaj kapılarında aranılan “sağlamlık” kavramı ürünlerimizde en üst seviyede tutulmuş ve dayanıklılığı artırılmış malzeme kullanılmıştır. Seksiyonel garaj kapısı darbelere, rüzgara ve kötü hava koşullarına dayanıklılığı artırılmış malzemeler ile kalite, konfor ve güveni ayağınıza kadar getiriyoruz