Otomatik Kepenk Sistemleri  Ankara

Otomatik Kepenk Sistemleri

Alüminyum poliüretan dolgulu, çelik poliüretan dolgulu ve galvaniz sac kepenkler güvenliğin ön planda olduğu iş yerlerinizde, fabrikalarınızda ve konut garajlarınızda güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve estetik görüntü sağlamak için kullanılır.  Özellikle iş yerinizin güvenliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından çelik sarmal kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır.

Uzmanlaşmış fabrikalarımızda, yüksek kalite, kullanım güvenliği ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip yapı elemanları ürünlerimizi geliştirilmekte ve üretilmektedir. Kaliteli personelimiz ürün geliştirme çalışmaları ve ürün optimizasyonu konusunda yetkilidir. Bunun sonucu, dünya çapında popüler olan yüksek kaliteli ve kullanıma hazır ürünler Ortaya çıkarmaktadır.

Sızdırmazlık contası, fitiller ve lamel içerisindeki poliüretan dolgu sayesinde ısı ve ses yalıtımı sağlar.Çarpıcı performans özellikleri ile iyi düşünülmüş tasarımlarımız performans karakteristiği ile Alen Kapı Çözümleri’nde üretilmiştir. Sürekli yapılan yeni buluşlar ve geliştirmeler sayesinde zamanın ilerisinde ürünler sunmak için çaba serf eden tesisimiz Avrupa standartlarına uygun çalışmalar yapmaktadır. Kapının çevresindeki profil ve izolasyon tekniği sayesinde iç ve dış taraftaki ses ve gürültü azalmaktadır. Aynı zamanda ısı düzeyi açısından da son derece kullanışlıdır.Kepenk sistemlerinde tüp motor, zincir aktarmalı endüstriyel motor ve merkezi motor sistemleri kullanılır. Motor türleri sarmal kepenk sistemlerinin toplam lamel ağırlığına göre belirlenir.

Kullanılan özel malzeme sayesinde Rüzgar emniyeti sağlanmakta ve çevre faktörlerinden maksimum koruma hedeflenmektedir. Sarmal kepenk sistemleri uzaktan kumandalı ve butonlu olarak isteğe duyarlı olarak kontrol edilebilir. Motor ve kumandalar geliştirmeden üretime kadar bileşenleri tek tek elden geçirilerek birbiriyle tam uyum sağlamaktadır. Kolay montajı ve kullanım rahatlığı ile tüketicilerimizin güven ve konforu hedeflenmektedir.Kullanıcının isteğine göre opsiyonel olarak sarmal kepenk sistemlerine fotosel bağlantısı da yapılabilmektedir.

Kullanım alanları Her kullanım amacına uygun kapı modeli, Alışveriş merkezleri için kompakt ve yer tasarrufu sağlayan, Basit dükkan kapıları için, toplu garajlar ve otoparklar için, Sanayi holleri ve hurda işletmeleri ve ticari depolarda, Özel amaçlı korumalar, Rüzgar ve Yangın dayanımı, Özel prefabrik yapılar için sıklıkla tercih edilmektedir. Günlük kullanıma uygun kapılardır. Sarmal kapı ve kepenk sistemleri kapının üzerinde çok az yer kaplar, yanlarda ve üst kısımlarda alan kaybına neden olmadığı için her türlü özel durumlarda, en üst standartlarda üretilerek tüketiciye sunulmaktadır.