A l e n d o o r

# Otomasyon sektöründe kalite ve CE belgeli profesyonel üretici ALEN! İletişime Geç

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

ALENDOOR Otomatik Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirket’i olarak 2014 yılında kurmuş olduğumuz firmamız ile gün geçtikçe siz değerli müşterilerimizle birlikte büyümeye devam ediyoruz.

ALENDOOR, otomatik kapı sektörüne genç ve dinamik kadrosu ile yön vermeye devam ediyor. Üretim ve montajını yaptığı ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kurumsal şirket yapısı ile satış stratejisi oluşturarak doğru ürün ve profesyonel montaj yardımıyla sorunsuz kullanım sağlıyoruz. Sektör hakkında ki gerekli bilgi ve birikimi sayesinde doğru ürün seçimlerinde müşterilerine destek vererek ilerideki arıza risklerini minimum seviyeye indiriyor, tüm gerekli çözümleri sunuyoruz.

Firmamız 600 m2 kapalı,300m2 açık alanda otomatik kapı, çelik kepenk, hızlı pvc kapı ve özel imalat istenilen tüm otomatik kapı gruplarında üretim ve montaj yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde, seçenekleri artırarak profesyonel çözümler sunuyoruz.

Firma işleyiş politikamız gereği, siz değerli müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren size özel müşteri temsilcinizle istemiş olduğunuz teknik özellikler vasıtasıyla yaklaşık maliyet çalışması yapıyoruz. Bu maliyet doğrultusunda sizin de onayınıza istinaden ücretsiz keşif yapıyoruz. Yapınıza en uygun otomatik kapı modelini belirliyor ve üretim sürecini başlatıyoruz. Yaklaşık 14 gün imalat süresi sonra yapınıza özel üretimi yapılan otomatik kapı modelinin montajı gerçekleşiyor ve size sadece keyifle kumandanın tuşuna basmak kalıyor.

Firmamız üretimi yaptığı tüm ürün gruplarında gerekli kalite belgelerine sahiptir.

ALEN’de Her Şey Kuralına Göre !

Başa Dön