A l e n d o o r

# Otomasyon sektöründe kalite ve CE belgeli profesyonel üretici ALEN! İletişime Geç

otomatik panjur

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur kullanım alanları gelişen teknoloji ve estetik duruşu sayesinde her türlü alanda kullanılabilir. Mağaza, kapı, pencere, iş yeri, dükkan ve ev gibi farklı alanlarda kullanımı mümkündür.

Otomatik panjurlar genelde perde olarak da kullanılabilirler. Bunun yanı sıra ışığın içeriye girmesinin ayarlanmasında çok büyük etkisi vardır.

Kolay ve pratik olması konforlu bir kullanım sunar. Aynı zamanda estetik duruşu da kapı, pencere ve kullanıldığı alanla tezatlık oluşturmaz. Farklı renk ve seçenekleri ile de pek çok çeşitli yapısı bulunmaktadır.

Otomatik panjur çalışma prensibi, bir düğme butonu ya da kumanda ile birlikte çalışmaktadır. Belirli bir mesafede durabilen tamamen açılan ya da tamamen kapanan bir sisteme sahiptir. Düğmeye bastığınız anda panjur açılır ya da kapanır. Bıraktığınız anda açılma ya da kapanması durur. Bir motor sayesinde ileri geri hareket etmesi sağlanır.

Otomatik panjur fiyatları, panjurun kullanıldığı malzemeden ve malzemenin kalitesinden de fark edebilmektedir. Boyutlarından panjurun özelliklerine kadar pek çok unsur fiyatta fark yaratmaktadır. Ankara’da en kaliteli ve güvenilir otomatik panjurların bulunacağı aynı zamanda ücretsiz keşif ile fiyat bilgisi verebilecek Alen Door firması alanında uzman bir firmadır.

Kullanımı kolay ve pratik olan otomatik panjurlar, konforlu bir kullanım sunmaktadır. Kaliteli ve sağlam otomatik panjurlar kolay kolay bozulmaz ve deforme olmazlar. Otomatik panjur servisi herhangi bir bozulma ya da deformasyonda panjurun satın alındığı firma ile iletişime geçerek sorunları halledilebilir.


Başa Dön