A l e n d o o r

# Otomasyon sektöründe kalite ve CE belgeli profesyonel üretici ALEN! İletişime Geç

otomatik döner kapılar

Otomatik Döner Kapılar

Birçok alışveriş merkezi ve iş merkezlerinin giriş ve çıkışlarında bulunan otomatik kapı sistemleridir. Otomatik döner kapılar özellikle insan trafiğinin çok olduğu alanlarda kullanılmaktadır.

Döner kapılar son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile otomatik hale gelmiş ve rağbet gören bir ürün olmuştur. Kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilen ve binanın giriş ve çıkışını kontrol eden kapı sistemleridir. Sürekli olarak dönen ya da bir canlıyı belirli bir mesafede algılayıp dönmeye başlayan iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Daha çok alışveriş merkezi, hastane, iş merkezleri, plaza gibi alanlarda kullanılır.

Otomatik Döner Kapı Nasıl Çalışır? Otomatik döner kapı çalışma prensibi diğer kapılar gibi sensör ile olmaktadır. Belirli bir uzaklığa gelen kişiyi algılayarak kapı kendi ekseninde 360 derece dönmeye başlar. Böylece bulunan alanda giriş ve çıkış sorunsuz sağlanmış olur.

Otomatik Döner Kapı Firmaları Otomatik döner kapılar monte edilmesi dikkat gerektiren sistemlerdir. Alen Door firması otomatik döner kapı montesi ve servisi için en uygun firmaların başında gelmektedir. Ankara da bulunan merkezi ile tüm İç Anadolu bölgesinde sektörün önde gelen ismi Alen Door ile kaliteli ve güvenilir döner kapı sahibi olabilirsiniz.

Otomatik Döner Kapı Fiyatları Döner kapılar ağır ve monte edilmesi güç bir sistemden oluşmuştur. Kapının kalitesini kullanıldığı malzeme belirler. Bu nedenle iyi bir malzemeden yapılan döner kapı fiyatları ise piyasada değişiklik gösterir. Alen Door firması ile ücretsiz keşif ve en uygun fiyata döner kapı sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Döner Kapı Avantajları Otomatik döner kapılar belli bir sisteme bağlı sensör ile çalışan kapılardır. Bu nedenle elektrik gücü gerektiren ve fiziksel gücü en aza indiren kapı sistemlerindendir. Döner kapılar içerisi ile dışarının havasını karıştırmaz. Bu sayede büyük bir ısı tasarrufu sağlar. Estetik duruşu ile kullanıldığı alana ayrı bir hava katar. Yoğun insan trafiğinin olduğu alanlara uygundur. Bakım gerektirmeyen yapı ve motora sahiptir. Güvenlik açısından son derece önemli kapılardır. Otomatik döner kapı avantajları kişilere kolaylık, enerji ve iş tasarrufu yaptırmaktadır.

Başa Dön