A l e n d o o r

# Otomasyon sektöründe kalite ve CE belgeli profesyonel üretici ALEN! İletişime Geç

Rampa ve Körük Sistemleri

Rampa ve Körük Sistemleri

Körük Sistemleri

Çarpma tip körük sistemleri yükleme alanlarının gözdesi haline gelmiş durumdadır. Yükleme alanına yaklaşan araç dorseleri ile tam bir uyum sağlayan bu ürünler sızdırmazlık konusunda son derece başarılıdır. Araç yükleme esnasında çarpma tip körük sisteminin içerisine girer ve araç dorsesi tam bir bütünlük sağlar. Bu sayede dışarıdaki toz ve hava sirkülasyonundan etkilenmeden yüklemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Körük Sistemlerindeki alım sürecini satış temsilcilerimiz ile görüşerek, doğru ürün ve doğru montaj kalitesiyle satın alabilir, sizde gözünüz arkada kalmadan kapılarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Rampa Sistemleri

Rampa sistemleri yükleme esnasındaki araçlarınızın işini kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir üründür. Rampa sistemleri araç dorselerinin iç kısımlarına yerleşerek forklift, transpalet gibi taşıma ürünlerinin geçişlerini kolaylaştırmaktadır. Aşağı yukarı ve acil stop butonlarının yer aldığı kontrol üniteleri araçların dorse pozisyonuna göre konumlandırılmaktadır.

Yükleme Rampa Sistemlerindeki alım sürecini satış temsilcilerimiz ile görüşerek, doğru ürün ve doğru montaj kalitesiyle satın alabilir, sizde gözünüz arkada kalmadan kapılarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Başa Dön