A l e n d o o r

# Otomasyon sektöründe kalite ve CE belgeli profesyonel üretici ALEN! İletişime Geç

otomatik Kapı

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri

Otomatik fotoselli kapılar fark etmeksek de günümüzde epeyce yer kaplamaktadır. Alışveriş merkezleri, süpermarketler, benzin istasyonları, ofis ve plaza girişleri olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü mimariye uyum sağlamaktadır. Alendoor otomatik kapı sistemleri olarak kendi bünyemizde üretmiş olduğumuz fotoselli kapılar birinci sınıf hammadde kullanılarak imal edilmektedir. Üst mekanizma sağlamlığının yanı sıra şık bir görüntüye sahiptir. Taşıyıcı teker yapısında A kalite polyemit plastikler kullanılarak kapı çalışma esnasında ses düzeyini minimuma indirmiş bulunmaktayız.

Fotoselli kapıların kanat profilleri taşıyıcı tekerler vasıtası ile mekanizmanın yürüme yoluna entegre edilir. Taşıyıcı tekerler ile motor arası kayış bağlantısı yapılarak kapı otomatik hale getirilir. Kullanılan tüm ürünler Avrupa standartlarında incelenmiş ve onaylanmıştır. Kanatlarda standart olarak 4x4 lamine cam kullanılmaktadır. Fakat talep doğrultusunda 5x5 lamine veya 8mm temperli camlarda kullanılabilmektedir.

Açılış hareketi genellikle yaklaşım radarı ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra el yaklaşım sensörü, şifre cihazı, kartlı geçiş vb. tüm ürün grubuyla entegre edilmektedir. Fotoselli kapılarımız 4 milyon açılım sertifikasına sahiptir. Fotoselli Kapı Sistemlerindeki alım sürecini satış temsilcilerimiz ile görüşerek, doğru ürün ve doğru montaj kalitesiyle satın alabilir, sizde gözünüz arkada kalmadan kapılarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Başa Dön