A l e n d o o r

# Otomasyon sektöründe kalite ve CE belgeli profesyonel üretici ALEN! İletişime Geç

ermetik kapılar

Hermetik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri arasında fotoselli kapı grubuna ait olan Hermetik kapı kayar kapı çeşitlerinin arasındadır. Herrmetik kelime anlamı sözlükte sızdırmaz olarak geçmektedir.

Hava, su, ses ya da radyasyon sızdırmaması için üretilmiş kapı sistemlerine hermetik kapı denilir. Özellikle hastane, ameliyathane ve laboratuvar gibi alanlarda kullanılır. Hava sızdırmazlığı ya da ses sızdırmazlığı gibi özelliklere sahip bu kapı otomatik kapılar grubundandır. Kayar kapı olması fotoselli kapıları andırsa da çalışma prensibi ve özellikleri çok daha farklıdır.

Hermetik kapılar, alüminyum tabakadan, anti bakteriyel ve paslanmaz özelliğe sahip malzemelerden üretilmektedir. Bu kapılarda üst tarafa iyice oturabilmesi için ek bir sistem daha bulunur. Bu sayede kapı sızdırmazlık özelliğini kazanmış olur.

Hermetik Kapı Firmaları Hermetik kapılar kaliteli malzemeden üretilmelidir. Sızdırmaz özelliğinin tam anlamı ile olması için uzman bir ekip tarafından da monte edilmelidir. Ankara bölgesi merkezde olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vere Alen Door firması her iki özelliği de bünyesinde bulundurmaktadır. Kaliteli hermetik kapıların yanı sıra kaliteli montaj ve hızlı müşteri hizmetleri ile en iyi otomatik kapı sistemleri firmasıdır. Hermetik kapı firmaları arasında güvenilir ve kaliteli olan Alen Door firması ile hızlı ve rahat alışveriş yapabilirsiniz.

Hermetik Kapı Fiyatları Hermetik kapı fiyatları piyasada çok farklı ücretlere tabi olabiliyor. Kapının yapımında kullanılan malzeme özellikle bu fiyatı etkiliyor. Kapı yapımında kullanılan malzemenin kalitesi kapının boyutu ve kapının satın alınacağı firma dahi fiyatlarda değişiklik gösteriyor. Ücretsiz keşif yaparak fiyat listesi hazırlayan Alen Door firması aynı zamanda en uygun fiyatı ve uzman ekibi ile müşterileri ile ilgilenmektedir.

Ameliyathane Kapısı - Hastane Kapısı Ankara ve tüm Türkiye'de bulunan Hermetik kapı firmaları arasında bulunan Alen Door kaliteli ve hızlı hizmeti müşterileri ile buluşturuyor. Kişilerin isteğine en uygun kapı sistemlerini anında çözebilen bu firma aynı zamanda uygun fiyatları ile Ankara bölgesinde hizmet vermektedir. Uzman personeli ile müşteri memnuniyetini ise ilk planda tutan Alen Door firması ile güvenli ve kaliteli alışveriş yapabilirsiniz.


Başa Dön